листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран , неконсолидиран Биланс на успех за период од 01.01.-31.03.2019 год на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2019.xls

Објавено на: 10.05.2019 09:25:19
Документ БР.: DOC_12294-44/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.