листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за Арцелормиттал Скопје ХРМ АД Скопје за 01.01.-31.03.2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2018 AM HRM.xlsx

Објавено на: 10.05.2019 14:17:41
Документ БР.: DOC_12294-45/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.