листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери 10.05.2019 година


Т8 Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:36:00
Документ БР.: DOC_12291-8/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции