листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Odluka za otkup na sopstveni akcii


otkup akcii.pdf

Објавено на: 13.05.2019 08:50:59
Документ БР.: DOC_12291-9/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции