листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01 - 31.03.2019 година за Фабрика Карпош АД


Неревидиран Биланс на успех 01-03.2019 функција на трошоци .xls

Објавено на: 14.05.2019 08:41:24
Документ БР.: DOC_12294-59/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.