листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неконсолидиран неревидиран - 3 Месечен СД-14.05.2019.xls

Објавено на: 14.05.2019 09:51:57
Документ БР.: DOC_12294-62/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.