листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 14.05.2019


T-2 Одлука за покривање на загуба.doc

Објавено на: 14.05.2019 14:30:22
Документ БР.: DOC_12287-12/2019
Урнек: Распределба на добивка