листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото во 2018 година


Т1-3 Годишен извештај за работењето на друштвото во 2018.pdf

Објавено на: 14.05.2019 14:30:22
Документ БР.: DOC_10191-285/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации