листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Cementranica USJE AD objavuva


3 Месечно известување 2019 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 14.05.2019 14:12:56
Документ БР.: DOC_12294-71/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.