листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2019 година.pdf

Објавено на: 14.05.2019 14:12:36
Документ БР.: DOC_10191-280/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации