листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Проектиран финансиски резултат за деловната 2019 година


Проектирани финансиски резултати за деловната 2019 година .doc

Објавено на: 14.05.2019 14:20:45
Документ БР.: DOC_10191-282/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации