листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение-неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019 до 31.03.2019год.


Obrazlozenie 31.03.19.doc

Објавено на: 15.05.2019 14:22:54
Документ БР.: DOC_10191-304/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации