листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2019-31.03.2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2019- 31.03.2019.docx

Објавено на: 15.05.2019 15:00:38
Документ БР.: DOC_10191-306/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации