листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото во 2018 година


Т1-3 Годишен извештај за работењето на ЛОТАРИЈА НА МАКЕДОНИЈА АД Скопје за 2018.pdf

Објавено на: 16.05.2019 14:30:12
Документ БР.: DOC_10191-315/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации