листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на собрание на акционери на Друштвото за трговија,услуги и консалтинг ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА А.Д


javen povik trgo.pdf

Објавено на: 17.05.2019 14:31:03
Документ БР.: DOC_10109-82/2019
Урнек: Јавен повик за собрание