листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Друштвото за трговија,услиги и консалтинг ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА А.Д


odl.trgo.pdf

Објавено на: 17.05.2019 14:31:08
Документ БР.: DOC_13285-119/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери