листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука


Image (3).jpg
Image (4).jpg
Image (5).jpg
Image (6).jpg

Објавено на: 17.05.2019 15:56:17
Документ БР.: DOC_12291-10/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции