листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ДРУШТВОТО ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА АД СТРУМИЦА ЗА 2018 ГОДИНА


Geras Trg 2018 (4).pdf

Објавено на: 20.05.2019 08:50:27
Документ БР.: DOC_10191-318/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации