листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Известување за зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf
Одлука за одобрување на голема зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf

Објавено на: 22.05.2019 08:31:36
Документ БР.: DOC_26453-7/2019
Урнек: Зделка со заинтересирана страна