листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на ОИЛКО за 2018 година.pdf

Објавено на: 22.05.2019 08:31:39
Документ БР.: DOC_10187-15/2019
Урнек: Дивиденден Календар