листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Информација за измена во органи на управување на РЖ Институт АД Скопје. 


Informacija za izmena vo organite na upravuvanje.pdf

Објавено на: 22.05.2019 14:57:42
Документ БР.: DOC_12285-35/2019
Урнек: Измени во органи на управување