листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки и комплетен материјал за Собрание на акционери на Аутомакедонија АД Скопје - 28.06.2019


Материјал за Собрание на акционери - 28.06.2019.pdf
Предлог - одлуки за собрание на акционери АМ АД.pdf

Објавено на: 28.05.2019 09:55:53
Документ БР.: DOC_13285-144/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери