листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери 2019.pdf

Објавено на: 28.05.2019 14:07:22
Документ БР.: DOC_10109-98/2019
Урнек: Јавен повик за собрание