листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Нацрт ревидиран ревизорски извештај за 2018, кој што ќе биде потврден во деновите што следуваат.


Nacrt revidirani izvestai RZ ITS 2018.pdf

Објавено на: 29.05.2019 14:19:21
Документ БР.: DOC_10191-330/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации