листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери 07.06.2019година


Одлуки собрание на акционери 07.06.2019.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:45:08
Документ БР.: DOC_12283-74/2019
Урнек: Други одлуки од собрание