листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за неконсолидираните и консолидираните финансиски извештаи за 2018 година.


Ревизорски извештај за финансиските извештаи 2018.pdf
Ревизорски извештај за консолидираните финансиски извештаи 2018.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:45:22
Документ БР.: DOC_12304-72/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи