листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Во прилог ја доставуваме Одлуката за отповикување на неизвршен член на Одборот на директори на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје донесена на седница на Годишно собрание.

По точката за избор на неизвршни членови на Одборот на директори на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје Собранието ќе одлучува на нова седница


Razres-Neizvrs.Dir.pdf

Објавено на: 12.06.2019 08:56:18
Документ БР.: DOC_12285-38/2019
Урнек: Измени во органи на управување