листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Завршна сметка и ревизорски известај за 2018


Завршна Сметка - 2018 (неревидирана).pdf
Ревизорски извештај 2018.pdf

Објавено на: 20.06.2019 14:10:15
Документ БР.: DOC_12304-78/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи