листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сопствени акции


Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп 2018.doc

Објавено на: 21.06.2019 09:39:26
Документ БР.: DOC_12291-17/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции