листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за изменување на Статутот


Predlog Odluka za izmenuvanje na Statutot.pdf

Објавено на: 28.06.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_13285-170/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери