листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери


Одлука од Собрание за Статутот.pdf

Објавено на: 01.07.2019 14:12:59
Документ БР.: DOC_12283-111/2019
Урнек: Други одлуки од собрание