листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 1.593 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 02.07.2019 14:11:16
Документ БР.: DOC_12291-20/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции