листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 200 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 06.08.2019 14:20:10
Документ БР.: DOC_12291-22/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции