листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 2.200 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 16.08.2019 14:15:20
Документ БР.: DOC_12291-24/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции