листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 30.09.2019 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.2019-30.9.2019 година.xls

Објавено на: 05.11.2019 15:27:57
Документ БР.: DOC_12298-36/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.