листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ja објавува Програмата на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2020 година.

 


Програма на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2020 година.pdf

Објавено на: 29.01.2020 14:18:34
Документ БР.: DOC_10191-17/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации