листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Триглав Осигурување АД, Скопје известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2019 година ќе бидат објавени најдоцна до 16.03.2020 година.

Објавено на: 25.02.2020 15:07:07
Документ БР.: DOC_10191-59/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации