листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

А D  DEBARSKI BANJI-CAPA  DEBAR  известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2019 година

ке бидат објавени најдоцна до 16.03.2020 година.

 

Објавено на: 25.02.2020 15:17:09
Документ БР.: DOC_10191-60/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации