листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
 

АД Единство - Струмица објавува дека неревидираните финансиски извештаи за работењето во 2019 година ќе ги објави до 16.03.2020 година

Објавено на: 27.02.2020 08:55:28
Документ БР.: DOC_10191-74/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации