листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани финансиски извештаи за АД Струмичко Поле


АД Струмичко Поле 01.01.2019 - 31.12.2019.xls

Објавено на: 28.02.2020 14:17:41
Документ БР.: DOC_26445-22/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.