листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

годишен извештај АД Грозд Струмица


годишен извештај за 2019 АД Грозд.pdf

Објавено на: 28.02.2020 14:19:12
Документ БР.: DOC_10191-97/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации