листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација, АД за неметали Огражден - Струмица Ве известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2019 година, ќе ги објави преку СЕИ-НЕТ системот до 12/03/2020.

Објавено на: 02.03.2020 14:15:27
Документ БР.: DOC_10191-112/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации