листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 06.03.2020 09:00:59
Документ БР.: DOC_10109-14/2020
Урнек: Јавен повик за собрание