листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 6 Април 2020 година


Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 6 Април 2020 година.pdf

Објавено на: 06.03.2020 09:00:59
Документ БР.: DOC_13285-21/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери