листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за 2019 година.


Триглав - финансиски извештаи 01.-12.2019.xlsx

Објавено на: 06.03.2020 14:28:24
Документ БР.: DOC_26445-41/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.