листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за период 01.-12.2019 година

 

 


Коментар на неревидирани извештаи 01.-12.2019.pdf

Објавено на: 06.03.2020 14:28:29
Документ БР.: DOC_10191-132/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации