листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон финансиските извештаи  31.12.2019 година


Објаснување кон финансиските извештаи 31.12.2019.docx

Објавено на: 10.03.2020 14:15:04
Документ БР.: DOC_10191-138/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации