листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни неревидирани , неконсолидирани финансиски извештаи за 2019 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Годоишни неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2019 г.xls

Објавено на: 12.03.2020 14:16:04
Документ БР.: DOC_26445-57/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.