листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одложување на објавата на финансиските извештаи


До берза.pdf

Објавено на: 16.03.2020 14:15:04
Документ БР.: DOC_10191-186/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации