листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани извештаи за период 01.01.2019 до 31.12.2019


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 31 12 2019.xlsx

Објавено на: 17.03.2020 08:19:37
Документ БР.: DOC_26445-93/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.